KINTŲ DVASIA ŠNIPIŠKĖSE

Ramybės uostas Šnipiškėse

Natūralumas ir atokvėpis – šio amžiaus prabanga, kurios ieškome kasdieniame gyvenime. Ant Kuršių marių kranto įsikūręs Kintų miestelis įkvėpė mus sukurti jo ramybę sostinėje – Šnipiškėse. Projekto „Namai – Kintai“ namuose vėjas kvepia marių nendrėmis, dangus skamba nuo gervių ir žuvėdrų, o vakarais šnara grakščios smilgos. Atraskite savo ramybės uostą patogiai suplanuotame bute arba stilingos architektūros kotedže.

Planuojama statybų trukmė: 2020 m. 2 ketv.–2021 m. 4 ketv.
Kintų g. 13, Vilnius
PERSPEKTYVI VIETA

Gyvenkite centre

Šnipiškės – naujasis miesto traukos centras

Persikėlus arčiau centro gyvenimas pasikeičia: vis rečiau reikia automobilio, nes viską lengva pasiekti pėsčiomis, dviračiu ar paspirtuku. Čia viskas arčiau – vos keli žingsniai iki parduotuvių, darželių, viešojo transporto stotelių, dviračių takų, kavinių, baseino, verslo centrų, turgaus, Neries krantinės ir kitų pamėgtų objektų. Atsinaujinančios Šnipiškės tampa traukos centru dėl modernios urbanistikos bei infrastruktūros įsiliejimo į istorinį rajono paveldą. Šeimos uostas – namai, kuriuose visiems patogu ir gera.

Pilna apdaila

Palikite būsto įrengimo rūpesčius profesionalams – pasirūpinsime pilna apdaila, parinkdami tik kokybiškas ir ilgalaikes medžiagas bei įrangą.

Butai
123
butai

Investicija į ateitį

123 įvairaus suplanavimo, 1–4 kambarių butai mažaaukštės statybos daugiabutyje, kurio žemės spalvų fasadai nepavaldūs laikui, o formos atkartoja laivo forštevnio formą. Visi butai su terasomis ir balkonais. Šie namai – laimingas bilietas į geresnę šeimos ateitį.

Butai
12
kotedžų

Kotedžas centre? Taip!

Grakštūs tarsi pilkoji gervė kotedžai Vilniaus centre. Tik 12 progų apsigyventi erdviuose dviejų aukštų namuose (kotedžų plotas ~109 kv. m) su privačia terasa. Galimybė perplanuoti plotą į 5 kambarius ir apgyvendinti didelės šeimos svajones po vienu stogu.

KOMFORTAS KASDIEN

Privalumai

Pamatuoti sprendimai

Dideli dalykai susideda iš apgalvotų smulkmenų: kiekviename bute įrengiamas balkonas saulei palydėti arba erdvi terasa rytui pasitikti, pasirūpinta automobilių ir dviračių saugumu, o uždarame kieme įrengiama vaikų žaidimo aikštelė bei poilsio oazė.

Butai
Butai
Viskas šalia

Šnipiškės – atgimstantis Vilniaus ir kasdienių įvykių centras dešiniajame Neries krante. Parduotuvės, kavinės, pramogos, sporto klubai, viešojo transporto stotelės, darželiai greitai ir patogiai pasiekiami pėsčiomis.

Požeminė automobilių aikštelė

Po visa projekto sklypo teritorija įrengiama požeminė automobilių aikštelė, kurioje telpa net 138 automobiliai. Taip pat pasirūpinome sandėliukais, kuriuose tilps sezoniniai laisvalaikio reikmenys ar žiemos atsargos.

Terasos

Namų pasididžiavimas ir ramybės uostas – erdvios terasos, kuriose gera pasitikti ryto saulę bei stebėti kieme saugiai laiką leidžiančius savo vaikus.

Liftai

Kiekvienoje laiptinėje įrengiamas liftas palengvins naujakurių gyvenimą, pagreitindamas kelionę namo ir iš namų. Liftu galima nusileisti iki požeminės aikštelės, užkilti į kiekvieną aukštą.

A+ energinė klasė

Aukšta energinė klasė užtikrina ilgalaikius kokybiškus sprendimus. Puiki šilumos ir garso izoliacija, patalpų ventiliacija. Tai namai, kurie mažai reikalauja, tačiau duoda daug.

Mažaaukštė statyba

Sunku patikėti, kad Vilniaus dangoraižių panoramą galima stebėti iš mažaaukštės statybos namo miesto centre, kuris atitinka visus aukščiausios gyvenimo kokybės standartus.

Privatumas

„Namai – Kintai“ yra ramybės uostas, kuriame didelį dėmesį skiriame Jūsų privatumui: atskiri kiemeliai, privačios terasos, aptverta teritorija su kelio užtvaru, garso izoliacija, modernios telefonspynės, saugios lauko durys.

Tvari kokybė

Kuriame ilgaamžius ir laikui nepavaldžius namus, kuriuose gyvens miestą mylintys žmonės. Galvojame apie tai kiekviename projekto žingsnyje ir realizuojame kiekvienoje detalėje.

NAUJA ERA

Pokyčių vėjas

Šnipiškės pasikeis neatpažįstamai

Perspektyviausias Vilniaus rajonas keičiasi į gera. Labai gera. Pamirškite senąsias Šnipiškes (vadintas Šanchajumi) – prasideda nauja era, atnešanti modernius pokyčius ir paverčianti rajoną pačiu geidžiamiausiu! Įrengiamos labai lauktos laisvalaikio ir poilsio erdvės, parkai, klojami šaligatviai, pėsčiųjų takai, dviračių takai, vedantys iki Neries, Vingio parko, „Akropolio“, Saulėtekio. Nepaprastai gerėjanti rajono infrastruktūra radikaliai keičia Šnipiškių rajono naujakurių gyvenimo kokybę.

  • Šnipiškių parkas
  • Drakono pieva
  • Japoniškas sodas
  • 9,7 ha Senvagės slėnis
  • Pėsčiomis į Vingio parką
  • Naujos gatvės
KURIAME Į ŽMOGŲ ORIENTUOTĄ MIESTĄ

Projekto plėtotojas

Projektą plėtoja profesionalų komanda

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė GALIO GROUP (anksčiau „M.M.M. projektai“) rinkoje veikia 14 metų ir yra gerai žinoma kaip tvarių pastatų plėtotoja. GALIO GROUP Vilniuje plėtoja penkis verslo centrus.

Įsitvirtinusi komercinio nekilnojamojo turto segmente, bendrovė taip pat žengia į sostinės būsto rinką ir, parengusi aštuonis gyvenamųjų pastatų projektus, planuoja pastatyti apie 2000 butų. Per ateinančius septynerius metus GALIO GROUP į nekilnojamojo turto projektus Vilniuje planuoja investuoti apie 375 mln. eurų. Gyvenamuosius ir komercinius projektus GALIO GROUP rengiasi plėtoti ir Latvijos bei Ukrainos sostinėse.

 

Žengiame į priekį
Šiuo metu plėtojami projektai

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda paspartinti naršymą ir užtikrinti individualesnį Svetainės funkcionavimą. Naršydami toliau Jūs sutinkate su mūsų Slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą, jų užblokavimą ar pašalinimą rasite mūsų svetainėje.

Sutinku su visais slapukais
Slapukų nustatymai
Privatumo nustatymai

Apsilankius bet kurioje svetainėje, informacija gali būti išsaugoma ar atkuriama naršyklėje, daugiausia kaip slapukai. Ši informacija gali būti apie jus, jūsų nuostatas, įrenginį ar naudojama siekiant padaryti, kad svetainė veiktų taip, kaip tikitės. Ši informacija paprastai tiesiogiai neidentifikuoja jūsų, bet ją pasitelkus gali būti teikiamos labiau suasmenintos žiniatinklio funkcijos. Galite pasirinkti neleisti kai kurių tipų slapukų. Spustelėję skirtingas kategorijų antraštes sužinosite daugiau ir galėsite pakeisti numatytuosius nustatymus. Tačiau turėtumėte žinoti, kad užblokavus kai kurių tipų slapukus gali būti paveiktos jums svetainėje teikiamos funkcijos ir mūsų siūlomos paslaugos.

Daugiau informacijos
Šių slapukų reikia, kad svetainė galėtų veikti, ir jų mūsų sistemose išjungti negalima. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į jūsų atliktus veiksmus, kurie prilygsta paslaugų prašymams, pavyzdžiui, privatumo nuostatų nustatymą, prisijungimą ar formų pi
Naudojami slapukai
Šie slapukai suteikia galimybę skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, taip galime įvertinti ir gerinti svetainės našumą. Jie padeda sužinoti, kurie puslapiai yra populiariausi, o kurie mažiausiai populiarūs, ir stebėti, kaip lankytojai juda svetainė
Naudojami slapukai
Šiuos slapukus mūsų svetainėje nustato reklamavimo partneriai. Šios įmonės gali juos naudoti sudarydamos jūsų pomėgių profilį ir rodydamos jums aktualius skelbimus kitose svetainėse. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei nele
Naudojami slapukai